İzmir Düğün Fotoğrafçısı,Çeşme Düğün Fotoğrafları,Dış Mekan Çekimi

Pronovias Gelinlik

Pronovias'ın Gelinlik kataloğu, bundan önceki senelerde olduğu gibi, yine göz alıcı tasarımlarıyla gelin adaylarına, birbirinden farklı ve stil sahibi seçenekler sunuyor.


farklı gelinlik modelleri

PRONOVIAS DREAMS KOLEKSİYONU


Sizin için çok özel ve unutulmaz o gün için düşler  dolu bir dünya yaratmaktan daha güzel ne olabilir ki… Göz kamaştıran kıskandırıcı işlemeler, görkemli eteklerle güzelliğinizi sergileyecek gelinlikler. Sayısız tüylerle donatılmış, sihirli aplikasyonlar, kat kar volanlarla çarpıcı evase kesimler ve deniz kızı kuyruklar

 
pronovias modelleri


kuruklu gelinlik modelleri


gelinlik modası


PRONOVIAS GLAMOUR KOLEKSİYONU
 
Cüretkar hacim karşıtlıkları, dantel, organze ve tül gibi gösterişli kumaşlar ve rafine aksesuarlarla donatılmış gelinliklerle kişisel cazibenizi yakalayın.Kadınsı çizgilerinizi sarmalayan drapeler, taş aplikasyonlar, natürel katlar, volanlar ve pileli tüller.


tüllü gelinlik modelleri


ünlü tasarımcılar
PRONOVIAS BALL GOWNS KOLEKSİYONU 2011
 Açıkta bırakılan omuzların güzelliği, tam oturan korseler, muhteşem etekler gelinlerimizin rakipsiz bir havayla süzülmelerini sağlayacak. Özenle seçilmiş satenler, taftalar, dantelli kumaşlar stıil sahibi büzgüler ve pilelerle süslenmiş. gelınlık resimleri
PRONOVIAS FASHION MODELLERİ 2011


Gerek deniz kızı kesimi gerekse dökümlü ve buğulu çizgileriyle hafif ve ince gelinlikler. Hepsi de pileli ya da yumuşak tül gibi hafif kumaşlardan hazırlanmış. Kadınsı kıvrımları gösteren silüetler üzerine fark yaratan detaylar: asimetrik dekolteler, çiçek, tüy ve zengin taş işlemeli aplikasyonlar.


2012 Gelinlik modelleri hazırlığını tamamlayan modacılar, şimdiden 2013 için hazırlık yapmaya başlamışlar bile. Çalıştıkları gelinlik resimleri ve detayları atölyelerinde kumaşlara dökmeye başladırla bile.  Bizden küçük bir hatırlatma, sadece moda olduğu için asla böylesine özel bir günde peri kızı kıyafetinizi seçmeyin. Önemli olan üzerinize yakışmasıdır. Seneler sonra düğün fotoğraflarınıza bakarken, o dönemde meşhur olduğu için giydiğiniz bir kıyafet sonradan size çok abartılı ve komik gelebilir.


Kate Midleton bu konuda en güzel örnek. Giydiği klasik gelinlik, seneler sonra bile ilk günkü duygularını kendisine yaşatacak olduğundan tüm modacılar emin.
tanınmış modacılar


Pronovias mağzalarında yer alan ELIE BY ELIE SAAB  kolleksiyonunda yer alan gelinlikler, tasarımcının en az diğer modelleri kadar iddialı.

Gelinlikler Pronovias kategorisindeki diğer modeller için tasarımcının kendi sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Pronovias Gelinlik Modelleri , gelinlikler, Pronovias, pronovias gelinlikleri, gelinlik modeli

5 yorum:

 1. aaa ben bunların bazılarını denemiştimm :)
  çok güzelleri var içlerindee
  zaten daha önce de yazmıştım gelinlik ya pronovias'tan ya da vakko'dan alınır diye

  YanıtlaSil
 2. 1 ve 2 ve ensonuncusu pek bir guzel yeniden dugun yapalim mi?cekimide senden super olur valla...

  YanıtlaSil
 3. İlk koleksiyona bayıldım.Normalde gelinliği kabarık seven ben bunları görünce zevklerimin değişmiş olabilme ihtimalini sorgulamaya başladım..;))

  YanıtlaSil
 4. Peri'm benim gelinlik modeli Pronovias'dandı ama kadın yandan çarklı yaptı hehe .) Çok içime sinmese bile güldüm eğlendim yani diyeceğim o ki; mutluysan modele takılma evlilik öncesi tribine sokma 2 tarafı da değil mi ama .) Gençlere nasihatımız olsun acık .)) mucx

  YanıtlaSil
 5. if i'm going to get merried ... it has to be a pronovias dress!

  YanıtlaSil

İzmir Düğün Fotoğrafçısı,Dış Mekan Fotoğraf Çekimi,Wedding Photographer