İzmir Düğün Fotoğrafçısı,Çeşme Düğün Fotoğrafları,Dış Mekan Çekimi

Hamilelik Fotoğrafları


Portfolyomda ki hikaye fotoğraflarımın arasına  doğum, düğün, bebek fotoğrafçılığı derken hamilelik fotoğrafları kategorisini de dahil ettiğimi mutlulukla  paylaşıyorum.

stuttgart, ulm, karsruhe, heilbronn, ludwigsburg hamile fotoğrafları fotoğrafçıları

Nikola ile internet aracılığıyla tanışma fırsatı buluyoruz.Attığı mail ile hamile olduğunu, ağacın ve  yeşilliklerin bol olduğu bir mekanda fotoğraf çektirmek istediğini söyledi. Karşılıklı konuşmaların sonucunda beğenileri, hoşlandığı renkler gibi ufak görünen ama asıl konuya anlamı katan detayları nasıl kullanabileceğimize karar verdik.

Benim için bir diğer önemli detayda babanında çekim esnasında Nikola' ya eşlik etmesiydi. Her ne kadar sadece annenin olduğu kareleri beğensemde, asıl duyguyu her zaman çiftin bir bütün olarak çıktığı fotoğrafların verdiğine inanırım.

Saklı cennet olarak nitelendirdiğim, çiçeklerin böceklerle dost olduğu bu güzel yerde huzur ve fotoğraflarla dolu  bir gün geçiriyoruz.

gebelik

Hamilelik fotoğrafçısı olmanın en önemli şartı, gebe annelerdeki o özel enerjiyi kullanabilmekten bahseden yazılar okurdum ünlü fotoğrafçılardan. Artık çok daha iyi anlıyorum, o özel enerji ile ne kastettiklerini.

hamile resimleri fotoğrafı


Güzel geçen günün ardından, doğum çekimlerinde buluşmak üzere Nicola ve Tonny çiftine veda ediyoruz. Sağlıkla gel dünyaya güzel bebek :)

hamile fotoğrafçısı, schwangerschaft fotografin
 
Daha fazla hamilelik fotoğrafı için facebook sayfama tık tık !

Daha fazla Bebek ve Aile Fotoğrafı için ise Peri Tozu sayfama tık tık !

12 yorum:

 1. mesleğim gereği çok sık gördüğüm bir manzara:))
  1.ve 5. fotoğrafı sevdim...

  YanıtlaSil
 2. beautiful pictures. the art.

  YanıtlaSil
 3. çok güzel fotoğraflar emeğinize sağlık

  YanıtlaSil
 4. 5. kare güzelliğin taa kendisi harika:))

  YanıtlaSil
 5. GÖZLERİNE SAĞLIK EELERİNE SAĞLIK BAYIIILDIM İNŞAALLAH SAĞLIKLI BEBEK OLURDA SANA GÜZEL GÜZEL POZLAR VERİR ŞİMDİDEN MERAK EDİYORUM PERİMM

  YanıtlaSil
 6. Çok teşekkür ederim güzel yorumlar için :)

  YanıtlaSil
 7. fotoğrafların hepsi çok güzel,bende pişman oldum sonradan, keşke hamilelik dönemimde profesyonel bir kaç fotoğraf çektirseydimm

  YanıtlaSil
 8. ne iyi etmissin ..bu basarilarinin devamini gormek uzere...emegine saglik yakaladigin acilar cok hos...

  YanıtlaSil
 9. Harika! Simdi hamile iken boyle profesyonel fotolar cektirmedigime yandim!

  YanıtlaSil
 10. Amiga, gracias por compartir tanta belleza, en los dos sentidos; en el de la vida, por el embarazo, y por el lograr tanta sensibilidad en las fotos, todo un placer para los ojos.
  Un abrazo y mucha suerte. Jecego.

  YanıtlaSil

İzmir Düğün Fotoğrafçısı,Dış Mekan Fotoğraf Çekimi,Wedding Photographer