İzmir Düğün Fotoğrafçısı,Çeşme Düğün Fotoğrafları,Dış Mekan Çekimi

Makyaj Deyip Geçmeyin !

Özel günlerimizde hepimiz çok bakımlı ve güzel olmak istemez miyiz? Hele ki bu özel günün nikah, düğün gibi insanın hayatında tekrarı olmayan birde yeri varsa. Günün koşturması ve telaşı içinde  yapılan saç yada makyajın istediğimiz gibi olmaması en üzücü şeylerden biri değil midir sizcede?

En çok böyle zamanlarda insan profesyonel ellerde olduğunu bilmek ister. Stuttgart'ta yaptığım  çekimler sırasında tanıştığım Hanadi işte tamda böyle biri. İlk zamanlar adını sıkça duyuyor olsamda  gelinlerim sayesinde kendisiyle tanıştıktan sonra bu ünün nedenini çok daha iyi anladım. Merak edenler bloğuna burdan, facebook sayfasına ise burdan ulaşabilirler.Stuttgart Wangener Marktplatz'da yeni açtığı güzellik salonu ile daha fazla kişiye ulaşarak daha çok bayanı mutlu edecek Hanadi'ye başarılarının devamını diliyorum.

4 yorum:

 1. Sondan ikinci fotoğrafta fırçalar ne güzel dizilmiş öyle <3

  YanıtlayınSil
 2. great photo!
  www.3fstreet.blogspot.com

  YanıtlayınSil
 3. great photo!
  www.3fstreet.blogspot.com

  YanıtlayınSil
 4. You have a really great site! I love how useful a lot of your topics are. I was wondering if you would consider mentioning my website on your next post? I’ll be sure to mention yours on my blog in return. Thanks!

  Sage
  sage.harman123 at gmail.com

  smartphone

  YanıtlayınSil

İzmir Düğün Fotoğrafçısı,Dış Mekan Fotoğraf Çekimi,Wedding Photographer